Bestuur & Commissies bij NTC ’72

Meer uitleg over het Bestuur en de Commissies.

Het bestuur van NTC ’72

Matthijs Kaan Voorzitter 06 51 38 71 09 voorzitter@ntc72.nl
Marion Duijts-Wijen Secretaris 06 14 62 82 61 secretariaat@ntc72.nl
Aniek Schepens Penningmeester 06 55 28 14 96 penningmeester@ntc72.nl
Martijn Peeters Algemeen Bestuurslid 06 12 97 66 17 peeters-martijn@hotmail.com
Antoine van Cruchten Algemeen Bestuurslid 06 52 05 54 41 a.vcruchten@hotmail.com

Bestuursadvies en bestuursondersteuning

Rob Pingen NTC ’72 representant
De Bengele Beweegt
06 14 35 42 40 rpingen@hotmail.com

Ledenadministratie

Voor alle vragen over je lidmaatschap, contributie en aanmelding lidmaatschap kun je terecht bij de ledenadministratie.

Rose-Anne Feijen Ledenadminstratie 0495-520327 leden@ntc72.nl

Groundsman

Marcel Duijts Groundsman

CPB Commissie Paviljoen Beheer

De commissie Paviljoen beheer zorgt dat de bar goed verzorgd is en dat er tijdens wedstrijden en toernooien het niemand ontbreekt aan een fris drankje of een lekker hapje. Verder zijn ze bezig met de coördinatie van de bardiensten. Ieder lid is verplicht om bardienst te draaien (zie huishoudelijk reglement bij ‘over vereniging’ voor meer informatie). Om je in te schrijven voor een bardienst moet je inloggen in de website met het wachtwoord dat je per post ontvangen hebt. Ben je jouw wachtwoord kwijt? Je kunt een nieuw aanvragen door even een berichtje te sturen naar voorzitter@ntc72.nl.

Wel graag duidelijk je naam en evt. bondsnummer erbij vermelden zodat je een juiste inlog krijgt.

John de Waal Bardienstplanning 06 46 28 47 23
Marcel Duijts Inkoopbeheer Paviljoen 06 38 92 03 89
Inkoopbeheer Paviljoen
Jos Bruijnaers Onderhoud Paviljoen

Commissie Wedstrijd en Recreatief Tennis (CWT & CRT)

Voor het organiseren van de KNLTB competities, de Cranendonck competitie en allerlei andere recreatieve en sportieve tennisactiviteiten zoals de clubkampioenschappen binnen onze vereniging is deze commissie actief.

Will Keursten Voorzitter VCL/VTL 06 10 10 39 72 willkeursten@gmail.com
Martien Schumacher Commissielid
Lisette Kessels Commissielid
Wendy De Bakker Commissielid
Thecla Geleijns Commissielid
Maud Knapen Commissielid
Renske Nijssen Commissielid
Dana Driessen Commissielid
Mark Jansen Commissielid
Robert van Renswouw Commissielid

Commissie Jeugd Tennis (CJT)

nieuwe commissieleden welkom!

De  Commissie Jeugd Tennis organiseert allerlei activiteiten voor de jongere spelers zodat de jeugd veel plezier aan de tennissport kan beleven en natuurlijk om de prestaties te bevorderen. Zie ook deze link aangaande de KNLTB Tenniskids methode.

Roel Feijen Voorzitter 06 50 41 66 88 voorzitter-jeugd@ntc72.nl
Audry Reijnders-Kamphuis Commissielid h.reijnder26@upcmail.nl
Linic Nijman-Franssen Commissielid linic@planet.nl
Susan Nabuurs Commissielid susiemuus@hotmail.com
Geer van den Dungen Scholentennis g.vddungen@chello.nl
Robert van Renswouw Commissielid robert_van_renswouw@hotmail.com
Sandra Timmermans Commissielid sandratimmermans@upcmail.nl
Dineke Koolhaas Commissielid tomkoolhaas@hetnet.nl
Frank Vermeulen Commissielid frankvermeulen69@gmail.com

Padelcommissie In Oprichting

We zijn voornemens op korte termijn de snelgroeiende sport Padel te introduceren binnen onze vereniging! Hiervoor zijn we op zoek naar leden die mee willen werken de organisatie hiervan op te zetten.

Heb je interesse, meld je dan even bij de voorzitter!

Martijn Peeters Commissievoorzitter a.i. 06 12 97 66 17 peeters-martijn@hotmail.com
Matthijs Kaan Commissielid a.i. 06 51 38 71 09 matthijskaan@gmail.com

Commissie Pinnenlandtoernooi (CPT)

Het eigen onder auspiciën van de KNLTB georganiseerde toernooi van onze vereniging is één van de gezelligste toernooien van de regio.

Lonneke Peeters Voorzitter lonnekebakx@hotmail.com
Mike Voesten Commissielid mvoesten@worldonline.nl
Mark de Louw Commissielid louwdem@gmail.com
Renske Nijssen Commissielid r.nijssen2@gmail.com
Timo Feijen Commissielid
Bernd Göhler Commissielid berndgoehler@aol.com
Sylvia Göhler Commissielid sylvia.ba@gmx.de
Peter Meulen Commissielid petermeulen7@gmail.com
Petra Kanters Commissielid peetje-3@hetnet.nl
Lonne Meulen Commissielid lonnemeulen@hotmail.com
Henriette Duits Commissielid henriette@nahebo.nl
Richard Verburg Commissielid thepower37@hotmail.com
Maud Knapen Commissielid maudje_knapen@hotmail.com

Commissie Park & Onderhoud (CPO)

Deze grote groep van vrijwilligers zorgt ervoor dat het park en de banen er altijd spik en span uitzien en dat er waar nodig zaken gerepareerd worden.

Henk Altena Coördinator 0495 632 646 h.altena1@upcmail.nl
Alfons van den Boom
Peter van den Boom
Julen van Doren
Thum Driessen
Thieu Feijen
Pierre Geelen
Jan Ketelaars
Jos Bruijnaers
Rino Maaswinkel
Willem Remans
Ton Kessels
Wendy Schreurs
Lee Timmermans
Henk Verdonschot
Wim van de Vleuten

Commissie Senioren Plus

Doel van de commissie senioren plus is om overdag op tennisgebied allerlei zaken te coördineren voor de tennissende 50 -ers.

Jan Palmen waarnemend voorzitter 0495 632 296 j.j.palmen@concepts.nl

Jan Palmen wordt ondersteund door Commissieleden Jack Bijlmakers, Jan Poell, Mia Moonen, Tanja Vos en Christine Kessels.

Jac Aerts geeft op maandagmorgen tennisles.

Sponsor Commissie

Anne Schellekens Commissievoorzitter 06 48 61 02 32 anne_schellekens@hotmail.com
Marloes Swinkels Commissielid 06 51 99 34 22 marloesswinkels@hotmail.com
Harm Vaas Commissielid harmvaas@hotmail.com
Petra Konings-Reijnderss Commissielid familiekonings12@hetnet.nl
Tim Corstjens Commissielid tim.corstjens@gmail.com
Jordy Jeurninck Commissielid jordy_jeurninck11@hotmail.com
Antoine van Cruchten Commissielid (a.i.) a.vcruchten@hotmail.com

Versier Commissie

Dat de aankleding van ons clubgebouw sfeervol wordt aangepast aan het seizoen hebben we te danken aan:

Barbara Maaswinkel Mieke Wijen

Gouden Jubileum Stuurgroep

In 2022 viert NTC ’72 zijn Gouden Jubileum! Op het moment zijn we een ‘stuurgroep’ aan het formeren waarin zoveel mogelijk leden zich vertegenwoordigd voelen. Vanuit deze stuurgroep zullen alle Gouden Jubileum activiteiten gecoördineerd en ondersteund worden.
Bestuurslid Martijn Peeters is de stuurgroep voorzitter.

Column 1 Column 2 Column 3 Column 4
Martijn Peeters Voorzitter 06 12 97 66 17 peeters-martijn@hotmail.com
Matthijs Kaan Lid 06 51 38 71 09 matthijskaan@gmail.com

Commissie contactpersonen bestuur

Commissie Paviljoenbeheer Matthijs
Commissie Wedstrijd & Recreatief tennis Marion
Commissie Jeugdtennis Aniek
Padelcommissie Martijn
Commissie Pinnenlandtoernooi Marion
Commissie Park & Onderhoud Antoine
Commissie Senioren Plus Matthijs
Sponsorcommissie Antoine
Versier commissie Marion
Ledenadministratie Aniek
Financiën Aniek